Oblíbené

Koncerty v parku - Portrait, Loes van Schaijk

Start

Pohodový koncert pro všechny v příjemném prostředí zámeckého parku, vstup zdarma.

Pořádají KZMJ.

plakát

Loes van Schaijk je písničkářka původně z Nizozemska, která od roku 2018 žije v Praze. Když vystupuje, vkládá do toho své srdce a duši a spojuje se s publikem tak, že ho rozesměje, rozpláče, rozezpívá a přivede k zamyšlení.

Portrait byl založen v roce 2003 neprofesionálními hudebníky, které spojil jejich zájem o bluegrass. Od té doby prošla skupina mnohými personálními a stylovými změnami.

Informace

Místo

Zámecký park

Datum
Začátek
GPS
50.4353339N, 15.3526425E

Mohlo by vás zajímat

10. - 16. 3. 2025
Hádanky, hlavolamy, rébusy a kvízy a procházka na Šibeňáku - ideální mozkový jogging pro všechny generace. Nenáročná trasa (cca 1,5 km) pro babičky, dědečky, děti i jejich rodiče. Úkoly budou..
Spolek Zefyrin za podpory LG Jičín si vás dovoluje pozvat na přednášku v rámci cyklu Pod hvězdami, kterou přednese teolog a religionista prof. Pavel Hošek, Ph. D.
Čtení v peřinách pohádek a legend z Walesu pro malé i velké za doprovodu hudebnice Katuš Young a houslisty Alana Coopera.
Přednáška ochránce přírody Mgr. Jiřího Korabečného. Vstupné 50 Kč. Nutná rezervace zde .