Oblíbené

Petr Špaček & Band

Start

Přijďte zažít pohodový violoncellový koncert Petra Špačka a jeho bandu!

Vstupné od 420 Kč

plakát

S novým rokem 2024 přichází do programu jak nové písně, tak vylepšené aranže. Nejoblíbenější hity jako Bohemian Rhapsody, Hallelujah, Viva la Vida nebo písně z filmu „A Star Is Born“ v programu samozřejmě zůstávají, doplní je písně jako např. Believer (Imagine Dragons), Tears In Heaven, I’m Not The Only One (Sam Smith) a další. Petr Špaček vystudoval violoncello na jedné z nejprestižnějších amerických hudebních univerzit – New England Conservatory v Bostonu. Vyhrál soutěž Českého rozhlasu a jako sólista koncertoval už téměř se všemi českými orchestry. V září 2021 naplno odstartoval sólovou dráhu vyprodaným pražským Rudolfinem. Od té doby se velmi rychle se dostal do povědomí široké veřejnosti svými populárními koncerty doprovázenými humornými průpovídkami. Koncerty mají v sobě originalitu, náboj, veselost a nevšední atmosféru. Přijďte to zažít na vlastní kůži!

Předprodej vstupenek od 10. 7. 2024 v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP max. 5 ks.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!

Informace

Místo

Masarykovo divadlo

Datum
Začátek
GPS
50.4357183N, 15.3580053E

Mohlo by vás zajímat

Koncert v rámci projektu České doteky hudby.
Vernisáž výstavy malířky z Brna s klavírním doprovodem.
Písničkářský samorost Karel Vepřek přijíždí s trochu výjimečným repertoárem z posledního alba, které obsahuje až na výjimky zhudebněné texty básníka Ivana Martina Jirouse.
22. - 27. 4. 2025
Pojízdné muzeum, jehož cílem je připomenutí nejen zásadní historické zásluhy československých legionářů na vzniku našeho státu, ale také připomínka boje Čechů a Slováků po boku Spojenců ve 2. světové..