Oblíbené

Pohádky tisíce a jedné noci: XXVIII. Wales

Start

Čtení v peřinách pohádek a legend z Walesu pro malé i velké za doprovodu hudebnice Katuš Young a houslisty Alana Coopera.

Pohádky tisíce a jedné noci

Již 28. večer bude ve Valdštejnské lodžii věnován etnickým pohádkám a příběhům. Tentokrát se vydáme na poloostrov Wales. Welšské báje, pověsti a pohádky přijedou číst herečky z Naivního divadla. Čtení bude doprovázeno hudbou multiinstrumentalistky Katuš Young a houslistou Alanem Cooperem.

Informace

Místo

Valdštejnská lodžie

Datum
Začátek
GPS
50.4495983N, 15.3782464E

Mohlo by vás zajímat

10. - 16. 3. 2025
Hádanky, hlavolamy, rébusy a kvízy a procházka na Šibeňáku - ideální mozkový jogging pro všechny generace. Nenáročná trasa (cca 1,5 km) pro babičky, dědečky, děti i jejich rodiče. Úkoly budou..
Přednáška historičky Nadi Kubů. Vstupné 100 Kč, předprodej od 18. února v knihovně.
Spolek Zefyrin za podpory LG Jičín si vás dovoluje pozvat na přednášku v rámci cyklu Pod hvězdami, kterou přednese teolog a religionista prof. Pavel Hošek, Ph. D.
Přednáška ochránce přírody Mgr. Jiřího Korabečného. Vstupné 50 Kč. Nutná rezervace zde .